رادین پولاد توسن اسپادانا

شرکت رادین پولاد توسن اسپادانا به عنوان یکی از تامین کنندگان و توزیع کنندگان انواع فولادهای آلیاژی و آهن آلات ساختمانی و صنعتی و با بهره گیری از کادر مجرب و همکاری نزدیک با تولید کنندگان بزرگ کشور مانند شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت فولاد مبارکه، شرکت فولاد خوزستان، شرکت مجتمع صنعتی اسفراین، شرکت فولاد آلیاژی اصفهان، شرکت فولاد آلیاژی ایران و سایر شرکت های معتبر، کالای مورد نیاز صنعت و ساختمان کشور را با بهترین کیفیت و کمترین سود عرضه می نماید.

خط مشی

  1. تامین مقاطع آهن و فولاد و توسعه بازار و تحکیم جایگاه شرکت در زنجیره تامین مواد مورد نیاز صنعت و ساختمان
  2. ارتقا مستمر سطح کیفیت و کمیت محصولات منطبق بر استانداردهای ملی و جهانی
  3. بهره گیری از نظام های نوین مدیریت با هدف بهبود مستمر در عملکرد فرآیندها و افزایش توان رقابتی شرکت

خدمات رادین پولاد توسن اسپادانا

  • تامین و عرضه مستقیم کالا برای تمامی صنایع:

آهن آلات ساختمانی نظیر میلگرد و تیرآهن مستقیما از بورس خریداری می گردد و با کمترین سود روانه بازار می گردد و سایر محصولات نظیر نبشی، ناودانی، پروفیل، انواع ورق (سیاه، روغنی، گالوانیزه و آلیاژی)، انواع مقاطع آلیاژی و لوله های صنعتی و ساختمانی که از تولید کنندگان داخلی و واردکنندگان معتبر تهیه می گردند و در سبد کالای قابل عرضه ی این شرکت قرار دارند.

شرکت رادین پولاد توسن اسپادانا علاوه بر دارا بودن انباری به وسعت 5000 متر مربع (شامل سوله های سرپوشیده و مجزا جهت تفکیک محصولات، انبار رو باز، جرثقیل سنگین و باسکول 60 تنی) دارای انبار آنلاین نیز می باشد که قادر است به صورت لحظه ای قیمت انواع محصولات را به مشتریان ارائه نماید. کارشناسان این شرکت همواره آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به مشتریان محترم می باشد.

  • خدمات مالی و اعتباری، ارائه فاکتور رسمی و گشایش اعتبار LC نزد بانک ها

هدف این شرکت خلق تجربه خریدی با کیفیت و مطمئن از طریق کاهش واسطه ها و ایجاد شفافیت اطلاعاتی در بازار فولاد کشور است تا زمینه ساز افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد روابط پایدار با آنان باشد.