رویدادها

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین‌آلات و صنـایع وابسته

از اهداف کلی چهاردهیمن نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان به مواردی زیر می توان اشاره کرد:
معرفی توانمندیهای صنایع متالورژی، فولاد و ریخته گری ایران،
بالا بردن میزان مبادلات بازرگانی با رویکرد صادراتی،
تهیه و توزیع مواد اولیه و روش های تولید،
بالا بردن تولیدات و بروز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین در حوزه های متالورژی و ریخته گری،
ایجاد بسترهای لازم جهت سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار،
بومی کردن صنعت متالورژی با هدف حمایت از صنایع داخلی

advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه بین المللی فولاد ترکیه

نمایشگاه بین المللی فولاد-آهن ترکیه استانبول یکی از بزرگترین تجمع های فولادی در جهان است. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه تازه های علمی در رشته فولاد-آهن است.

از غرفه ما هم بازدید کنید.
advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه بین المللی فولاد جزیره کیش

بیست و چهارمین همایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور در تاریخ 10 الی 12 ابان ماه 1401 تحت عنوان سمپوزیوم فولاد 401 توسط انجمن آهن و فولاد ایران در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه بین المللی متافو

نمایشگاه‌‌‌ بین المللی فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند.

از غرفه ما هم بازدید کنید.
advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه فلز و متالورژی چین

نمایشگاه فلز و متالورژی چین از ۲۹ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه فلز و متالورژی چین با حضور بیش از ٣٠ دپارتمان تجاری کشور، و توسط بیش از ٣٠٠ رسانه صادر شده است. این نمایشگاه در بزرگترین مرکز نمایشگاهی آسیا برگزار می شود.

advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه ریخته گری شانگهای

نمایشگاه ریخته گری شانگهای از ۱۷ الی ۱۹ مهر ۱۴۰۱ در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه ریخته گری شانگهای با نفوذترین نمایشگاه در آسیا و دومین نمایشگاه بزرگ جهان در حوزه ریخته گری می باشد. با بیش از یک دهه طراحی و توسعه، نمایشگاه ریخته گری چین در حال گسترش و افزایش تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان تجاری است.

advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه معدن ترکیه

نمایشگاه معدن از24 الی 27 آذر ۱۴۰۱ کشور ترکیه برگزار می گردد. 

از غرفه ما هم بازدید کنید.
advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

نمایشگاه صنایع فولاد شارجه

نمایشگاه صنایع فولاد شارجه از ۱۹ الی ۲۲ دی ۱۴۰۱ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع فولاد شارجه بهترین جایگاه تجاری منطقه است که به طور مداوم تکنولوژیهای مدرن را از سراسر جهان در یک مکان واحد گردهم می آورد. بیش از یک دهه، صنایع ساخت فولاد و فلزکاری منطقه برای کسب آشنایی و بهبود بهره وری کارخانجات، ارتقاء کیفی تولیدات، بروزرسانی ماشین آلات و تجهیزات بر این نمایشگاه اتکا نموده اند. این امر سبب شده تا نمایشگاه صنایع فولاد امارات شاهد رشد هر ساله نمایشگاه صنایع فولاد شارجه از جهت توان، رشد چشمگیر متقاضیان غرفه ها، بازدید کنندگان، قراردادها و تقاضاهای منجر به فروش باشد. اکثر متقاضیان از بخش مرکزی صنعت شامل صنایع ساخت، تولید، نفت و گاز و زیرساخت ها، علاوه بر صنعت تولید خط لوله هستند.

advanced divider
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه